• 81 insectensprays vergeleken
  • 23 merken
  • 42 webshops
  • Elke dag bijgewerkt, laatst op 3 oktober 2026

Bekende merken

Compo Luxan HG KB Home Defense Protect Home Ecostyle Edialux Roxasect

Alle insectensprays vergelijken

Bovenaan onze keuze per insect. Klik op "Vergelijk prijzen" voor alle winkels.

81 sprays
41Protect Home vliegen- en muggenspray
Protect Home · 400 ml

Protect Home vliegen- en muggenspray

Ctgb 16737 Binnen
vanaf€ 11,50
€ 2,88 / 100 ml
bij 10 winkels · Bekijk spray
WinkelPrijsVerzendingLevertijd
€ 11,50Goedkoopst € 5,95 1 dag Naar winkel
€ 12,99 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 12,99 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 13,25 € 3,95 1 dag Naar winkel
€ 13,85 € 6,99 4 dagen Naar winkel
€ 13,95 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 13,95 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 13,95 € 3,95 1-2 dagen Naar winkel
€ 18,70 Gratis 1 dag Naar winkel
€ 24,60 Gratis 1 dag Naar winkel
42Ecostyle Mierenspray
Ecostyle · 400 ml

Ecostyle Mierenspray

Ctgb 13181 Buiten
vanaf€ 11,99
€ 3,00 / 100 ml
bij 8 winkels · Bekijk spray
WinkelPrijsVerzendingLevertijd
€ 11,99Goedkoopst In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 12,05 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 13,79 € 3,95 1-2 dagen Naar winkel
€ 13,95 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 13,99 € 4,95 1 dag Naar winkel
€ 13,99 € 6,95 3 dagen Naar winkel
€ 14,29 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 16,65 Gratis 3-6 dagen Naar winkel
45Beaphar Insect Spray Indoor
Beaphar · 400 ml

Beaphar Insect Spray Indoor

Ctgb 15112 Binnen Niet bij huisdieren Werkt 4 tot 6 weken
vanaf€ 22,99
€ 5,75 / 100 ml
bij 1 winkel · Bekijk spray
WinkelPrijsVerzendingLevertijd
€ 22,99Goedkoopst In de winkel Niet bekend Naar winkel
41 tot 50 van 81 sprays

Prijzen van 23 september 2026.

Veelgestelde vragen over insectenspray

Waar koop je insectenspray?

Insectenspray ligt bij drogisterijen, supermarkten, bouwmarkten en tuincentra, en bij veel webshops. Bij elke spray op deze site zie je in welke winkels hij te koop is en wat hij daar kost.

Wat betekent het Ctgb-nummer op de bus?

Het Ctgb beoordeelt of een bestrijdingsmiddel in Nederland verkocht mag worden. Elke toegelaten bus krijgt een nummer. In het openbare register staat per nummer welke werkzame stoffen erin zitten, in welke sterkte, en tegen welke insecten het middel mag worden gebruikt. Een bus zonder Ctgb-nummer is in Nederland niet toegelaten.

Is insectenspray gevaarlijk voor mensen en huisdieren?

Een toegelaten insectenspray is veilig als je het etiket volgt. Spuit niet op mensen, niet op dieren en niet op de voer- en drinkbak. Zet een vogelkooi in een andere kamer en dek een aquarium af. Laat de ruimte na het spuiten goed luchten en laat kinderen, hond of kat er pas weer in als alles droog is.

Hoe lang blijft insectenspray werken?

Een contactspray doodt de insecten die je direct raakt en werkt daarna niet meer. Een langwerkende spray laat een dun laagje achter dat nog dagen tot weken blijft werken op de plek waar je het spoot. Op de bus staat hoe lang je van die nawerking mag uitgaan.

Wat is het verschil met muggenspray?

Muggenspray voor op je huid, met bijvoorbeeld DEET, houdt muggen op afstand maar doodt ze niet. De sprays op deze site doden juist vliegende en kruipende insecten in huis en tuin. Spuit ze nooit op je huid en gebruik huidspray niet op je huisdier.

Kun je insectenspray binnen gebruiken?

De meeste sprays zijn geschikt voor binnen. Spuit korte stoten, verlaat de kamer een paar minuten en houd de deur dicht. Lucht daarna goed voordat je er weer gaat zitten.

Welke vliegenspray werkt het beste?

Dat hangt af van hoe lang hij moet blijven werken en wat hij mag kosten. Onze keuze staat bovenaan de vergelijking van vliegenspray, met toelating, nawerking en prijs per 100 ml.