HG insectenspray

HG insectenspray vergelijken: toelating, nawerking en de prijs bij elke winkel die we volgen, in één overzicht.

Insectensprays7
Insectsoorten gedekt6 van de 7
Gemiddeld te koop bij14 winkels per spray
Laatst gecontroleerd23 september 2026
Bekijk alle sprays

Alle HG insectensprays vergelijken

Met toelating, nawerking en de prijs bij elke winkel.

7 sprays
1HG Spray tegen muggen en vliegen
Onze keuze voor vliegen
HG · 400 ml

HG Spray tegen muggen en vliegen

Ctgb 16946 Binnen Niet bij katten
vanaf€ 9,58
€ 2,40 / 100 ml
bij 17 winkels · Bekijk spray
WinkelPrijsVerzendingLevertijd
€ 9,58Goedkoopst Gratis Niet bekend Naar winkel
€ 10,95 € 5,95 1 dag Naar winkel
€ 10,99 € 3,95 1-2 dagen Naar winkel
€ 11,69 € 8,95 2-5 dagen Naar winkel
€ 13,28 Gratis 2 dagen Naar winkel
€ 13,69 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 13,69 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 13,69 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 13,69 € 5,95 1 dag Naar winkel
€ 13,74 € 5,75 Niet leverbaar Naar winkel
€ 14,19 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 14,19 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 14,19 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 14,39 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 14,39 € 3,95 1-3 dagen Naar winkel
€ 15,64 € 3,95 1 dag Naar winkel
€ 26,90 Gratis 3-5 dagen Naar winkel
2HG Tegen Kruipend Ongedierte Spray
HG · 400 ml

HG Tegen Kruipend Ongedierte Spray

Ctgb 12910 Binnen Niet bij huisdieren Werkt 4 tot 6 weken
vanaf€ 11,40
€ 2,85 / 100 ml
bij 17 winkels · Bekijk spray
WinkelPrijsVerzendingLevertijd
€ 11,40Goedkoopst Gratis Niet bekend Naar winkel
€ 13,95 € 5,95 1 dag Naar winkel
€ 14,66 € 3,95 1-2 dagen Naar winkel
€ 15,74 € 3,95 1 dag Naar winkel
€ 16,29 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 16,29 € 3,90 1 dag Naar winkel
€ 16,29 € 5,95 1 dag Naar winkel
€ 17,09 € 3,95 1-3 dagen Naar winkel
€ 17,49 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 17,49 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 17,49 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 17,49 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 18,40 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 22,95 € 9,95 1-3 dagen Naar winkel
€ 27,26 € 6,95 1 dag Naar winkel
€ 28,84 Gratis 3-5 dagen Naar winkel
€ 36,25 € 5,75 1 dag Naar winkel
3HG spray tegen zilvervisjes
HG · 400 ml

HG spray tegen zilvervisjes

Ctgb 13463 Binnen Niet bij huisdieren Werkt 4 tot 6 weken
vanaf€ 11,80
€ 2,95 / 100 ml
bij 17 winkels · Bekijk spray
WinkelPrijsVerzendingLevertijd
€ 11,80Goedkoopst In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 12,45 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 12,75 € 5,95 1 dag Naar winkel
€ 14,99 € 3,95 1-2 dagen Naar winkel
€ 15,21 € 3,95 1 dag Naar winkel
€ 15,27 € 8,95 2-5 dagen Naar winkel
€ 17,04 € 5,75 Niet leverbaar Naar winkel
€ 17,79 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 17,79 € 3,90 1 dag Naar winkel
€ 17,79 € 5,95 1 dag Naar winkel
€ 19,69 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 19,69 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 19,69 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 19,99 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 26,25 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 26,50 € 9,95 1-3 dagen Naar winkel
€ 30,41 Gratis 3-5 dagen Naar winkel
4HG mierenspray
HG · 400 ml

HG mierenspray

Ctgb 12912 Binnen Niet bij huisdieren Werkt 4 tot 6 weken
vanaf€ 12,95
€ 3,24 / 100 ml
bij 16 winkels · Bekijk spray
WinkelPrijsVerzendingLevertijd
€ 12,95Goedkoopst € 5,95 1 dag Naar winkel
€ 13,49 € 3,95 1-2 dagen Naar winkel
€ 13,99 € 2,99 1 dag Naar winkel
€ 13,99 € 6,95 1 dag Naar winkel
€ 14,31 € 8,95 1-2 dagen Naar winkel
€ 14,42 € 3,95 1 dag Naar winkel
€ 14,99 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 14,99 € 5,95 1 dag Naar winkel
€ 15,23 € 5,75 Niet leverbaar Naar winkel
€ 15,69 € 3,95 1-3 dagen Naar winkel
€ 16,29 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 16,29 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 16,29 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 16,49 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 28,48 Gratis 3-5 dagen Naar winkel
€ 51,60 In de winkel Niet bekend Naar winkel
5HGX spray tegen vlooien
HG · 400 ml

HGX spray tegen vlooien

Ctgb 12911 Binnen Niet bij katten Werkt 4 tot 6 weken
vanaf€ 12,95
€ 3,24 / 100 ml
bij 13 winkels · Bekijk spray
WinkelPrijsVerzendingLevertijd
€ 12,95Goedkoopst € 5,95 1 dag Naar winkel
€ 13,29 € 3,95 1 dag Naar winkel
€ 13,49 € 3,95 1-2 dagen Naar winkel
€ 14,99 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 14,99 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 14,99 € 2,99 1 dag Naar winkel
€ 14,99 € 5,95 1 dag Naar winkel
€ 16,29 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 16,29 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 16,29 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 17,98 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 27,67 Gratis 3-5 dagen Naar winkel
€ 33,75 € 5,75 Niet leverbaar Naar winkel
6HGX Spray Tegen Wespen
HG · 400 ml

HGX Spray Tegen Wespen

Ctgb 14068 Binnen Niet bij huisdieren
vanaf€ 12,99
€ 3,25 / 100 ml
bij 14 winkels · Bekijk spray
WinkelPrijsVerzendingLevertijd
€ 12,99Goedkoopst € 6,95 1 dag Naar winkel
€ 14,50 € 5,95 1 dag Naar winkel
€ 14,80 € 8,95 2-5 dagen Naar winkel
€ 15,47 € 3,95 1-2 dagen Naar winkel
€ 15,67 € 3,95 Niet leverbaar Naar winkel
€ 17,19 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 17,19 € 5,95 1 dag Naar winkel
€ 17,40 € 5,75 Niet leverbaar Naar winkel
€ 17,99 € 3,95 1-3 dagen Naar winkel
€ 18,49 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 18,69 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 21,03 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 30,80 Gratis 3-5 dagen Naar winkel
€ 39,30 In de winkel Niet bekend Naar winkel

Prijzen van 23 september 2026.

Veelgestelde vragen over HG insectenspray

Wat is HG?

HG maakt insectensprays. In ons assortiment staan er 7 van dit merk, voor vliegen en muggen, wespen, mieren, vlooien, zilvervisjes, kakkerlakken en bladluis en andere plantenplagen. Met toelating, nawerking en prijs vind je ze in de lijst hierboven.

Welke insecticide is effectief tegen vliegen?

HG heeft HG Spray tegen muggen en vliegen voor vliegen. De werkzame stof is prallethrin en 1R-trans-fenothrin. Alle sprays tegen vliegen naast elkaar zie je bij vliegenspray.

Is insectenspray gevaarlijk voor mensen?

Een toegelaten insectenspray is veilig als je het etiket volgt. Alle 7 sprays van HG hebben een toelating van het Ctgb. Bij HG Spray tegen muggen en vliegen en HGX spray tegen vlooien staat een aparte waarschuwing voor katten. Spuit nooit op een dier of op eten en houd kinderen en huisdieren uit de ruimte tot alles droog is. Wat per spray extra geldt, staat op zijn eigen pagina.

Waar koop je HG insectenspray?

HG vind je onder meer bij bol, Amazon.nl, Kabelshop.nl, Drogist.nl, Plein.nl, Praxis en GAMMA. In de lijst hierboven zie je per spray bij welke winkels hij te koop is en wat hij daar kost.