Protect Home insectenspray

Protect Home insectenspray vergelijken: toelating, nawerking en de prijs bij elke winkel die we volgen, in één overzicht.

Insectensprays5
Insectsoorten gedekt4 van de 7
Gemiddeld te koop bij8 winkels per spray
Laatst gecontroleerd23 september 2026
Bekijk alle sprays

Alle Protect Home insectensprays vergelijken

Met toelating, nawerking en de prijs bij elke winkel.

5 sprays
1Protect Home kruipende insecten spray
Onze keuze voor mieren
Protect Home · 400 ml

Protect Home kruipende insecten spray

Ctgb 16995 Binnen Werkt tot 12 weken
vanaf€ 12,50
€ 3,13 / 100 ml
bij 6 winkels · Bekijk spray
WinkelPrijsVerzendingLevertijd
€ 12,50Goedkoopst € 5,95 1 dag Naar winkel
€ 13,85 € 6,99 4 dagen Naar winkel
€ 13,95 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 13,95 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 21,95 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 21,95 In de winkel Niet bekend Naar winkel
2Protect Home Zilvervisjesspray
Onze keuze voor zilvervisjes
Protect Home · 400 ml

Protect Home Zilvervisjesspray

Ctgb 13393 Binnen Niet bij huisdieren Werkt 4 tot 6 weken
vanaf€ 9,69
€ 2,42 / 100 ml
bij 10 winkels · Bekijk spray
WinkelPrijsVerzendingLevertijd
€ 9,69Goedkoopst In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 9,69 € 6,95 1 dag Naar winkel
€ 10,95 € 5,95 1 dag Naar winkel
€ 13,25 € 3,95 1 dag Naar winkel
€ 13,95 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 13,95 € 3,95 1-2 dagen Naar winkel
€ 13,99 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 13,99 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 15,45 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 25,57 Gratis 3-5 dagen Naar winkel
4Protect Home Wespen Schuimspray
Protect Home · 400 ml

Protect Home Wespen Schuimspray

Ctgb 12501 Binnen Niet bij huisdieren
vanaf€ 10,95
€ 2,74 / 100 ml
bij 10 winkels · Bekijk spray
WinkelPrijsVerzendingLevertijd
€ 10,95Goedkoopst € 5,95 1 dag Naar winkel
€ 11,45 € 5,90 2-4 dagen Naar winkel
€ 13,39 € 3,95 1 dag Naar winkel
€ 13,85 € 6,99 4 dagen Naar winkel
€ 13,95 € 3,95 1-2 dagen Naar winkel
€ 14,39 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 14,39 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 14,50 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 15,47 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 15,47 In de winkel Niet bekend Naar winkel
5Protect Home vliegen- en muggenspray
Protect Home · 400 ml

Protect Home vliegen- en muggenspray

Ctgb 16737 Binnen
vanaf€ 11,50
€ 2,88 / 100 ml
bij 10 winkels · Bekijk spray
WinkelPrijsVerzendingLevertijd
€ 11,50Goedkoopst € 5,95 1 dag Naar winkel
€ 12,99 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 12,99 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 13,25 € 3,95 1 dag Naar winkel
€ 13,85 € 6,99 4 dagen Naar winkel
€ 13,95 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 13,95 In de winkel Niet bekend Naar winkel
€ 13,95 € 3,95 1-2 dagen Naar winkel
€ 18,70 Gratis 1 dag Naar winkel
€ 24,60 Gratis 1 dag Naar winkel

Prijzen van 23 september 2026.

Veelgestelde vragen over Protect Home insectenspray

Wat is Protect Home?

Protect Home maakt insectensprays. In ons assortiment staan er 5 van dit merk, voor vliegen en muggen, wespen, mieren, vlooien, zilvervisjes en kakkerlakken. Met toelating, nawerking en prijs vind je ze in de lijst hierboven.

Welke insecticide is effectief tegen vliegen?

Protect Home heeft Protect Home vliegen- en muggenspray voor vliegen. De werkzame stof is pyrethrinen en piperonylbutoxide. Alle sprays tegen vliegen naast elkaar zie je bij vliegenspray.

Is insectenspray gevaarlijk voor mensen?

Een toegelaten insectenspray is veilig als je het etiket volgt. Alle 5 sprays van Protect Home hebben een toelating van het Ctgb. Spuit nooit op een dier of op eten en houd kinderen en huisdieren uit de ruimte tot alles droog is. Wat per spray extra geldt, staat op zijn eigen pagina.

Waar koop je Protect Home insectenspray?

Protect Home vind je onder meer bij bol, Amazon.nl, Kabelshop.nl, GAMMA en KARWEI. In de lijst hierboven zie je per spray bij welke winkels hij te koop is en wat hij daar kost.